YENİ Hedef Kitle Nedir? Hedef Kitle Nasıl Belirlenir?
YEME - İÇME

İçeriğin En Lezzetli Hali:
Gastronomi İçerikleri

Hedef kitlenizin kalbine giden yola uzman içerik üreticileri tarafından üretilen gastronomi içerikleriyle ulaşın.

Yeme-İçme Markaları
İçerik Bulutu’na Güveniyor

Yeme-içme sektörünün öncü markaları, hedef kitlelerine İçerik Bulutu’nun içerik üreticileri tarafından üretilen profesyonel içeriklerle ulaşıyor. Siz de içerik pazarlaması stretejilerinizi uzman içeriklerle güçlendirin.

Bir yemek tarifi sitesi olarak gıda gibi çok geniş alanlara yayılabilecek bir sektörde internet kullanıcılarının ihtiyaç ve sorularına kaynak sağlayabilecek bir blog oluşturmaya karar verdik. Bu aşamada kaliteli ve doğru bilgiler sunan blog yazılarını en hızlı nasıl üretebiliriz bunun cevabını aramaya başladık. İlk adresimiz ise İçerik Bulutu oldu. İçerik Bulutu'nun yeme - içme ve gurme alanında tecrübeli içerik üreticisi kadrosu sayesinde yazılarımızı amacımıza en uygun şekilde üretmeye başladık. İçerik Bulutu iş etiğine sahip bir platform.

Hız, orijinallik ve kalite aradığımız en önemli üç unsurdu. Siparişlerimizin teslim aşamasında bu süreci aksatacak herhangi bir problemle karşılaşmadık. İnternet ortamında merak edilen sayısız konunun içeriğini üretebilmek adına İçerik Bulutu gibi güvenilir bir kuruluştan destek almak en mantıklı seçimdi bizim için. İçerik Bulutu daha önce de belirttiğimiz gibi iş etiğine sahip düzenli bir platform. "Özgün içerikler, kaliteli bilgiler ve zamanında üretilen güncel siparişler için ilk adresiniz İçerik Bulutu olmalı!" diyebiliriz.

REFERANSLARIMIZ

Yemek.com olarak İçerik Bulutu'ndan organik trafiğe katkı sağlaması amacıyla blog içerikleri aldık.

Bunun yanında bir de -yine organik trafik elde etme amaçlı- özel bir içerik projesi geliştiriyoruz kendileriyle. İçerik Bulutu'nu tercih etmemizin öncelikli nedeni Yemek.com'u, hedeflerini ve kalite çıtasını anlamış olmaları ve ihtiyaçlarımıza yönelik hızlı çözüm üretebilmeleriydi.

İçerik Bulutu'nun WordPress eklentisini kullanarak içerikleri hızlıca kendi panelimize aktarabiliyoruz, bu da bize hızlı hareket etme imkanı sağlıyor.İçerik Bulutu, profesyonel çalışma tarzı ve iletişiminin yanında hızlı ve nitelikli çözüm üretebilmesi ile bizim en güvendiğimiz iş ortaklarımızdan biri oldu.

 • Batuhan Apaydın

 • Ürün Müdürü

Beslenme ve diyet başta olmak üzere sağlıklı yaşam kategorisinde yer alan hassas konularda; hızlı, kaliteli, özgün ve gerçekten uzman içerik ürettirmek zor.

İçerik Bulutu, bu alandaki uzman ve GURU içerik üreticileri ile pek çok konuda içerik üretmemize destek oluyor. İçerik Bulutu'nun, içlerinde Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı da olan uzman ve GURU yazarları, hem besin sözlüğümüz hem de blogumuz için faydalı ve yaratıcı içerikler üretiyor. Tüm bu içerikleri tek bir ekran üzerinden talep etmek, incelemek hatta revizyon verip dilediğimiz formatta indirmek ise işimizi çok kolaylaştırıyor. Zamanımızı daha iyi değerlendirmemizi sağladığı ve kaliteli içerikler ile blogumuzu zenginleştirdiği için İçerik Bulutu'na çok teşekkür ederiz.

 • Enis Göğüş

 • Satış Direktörü

Gurme İçeriklerimizi Keşfedin

Hedef kitleye fayda sağlayan, özgün yeme-içme içerikleriyle marka bağlılığını artırın.

Yemek Tarifleri

Blogunuz için özgün yemek tariflerine ihtiyaç duyuyorsanız tarif geliştirme konusunda uzman içerik üreticilerinden destek alabilirsiniz.

Örnekler Görün

Sağlıklı Beslenme İçerikleri

Sağlıklı beslenme konusunda referans olmak istiyorsanız İçerik Bulutu’nun GURU içerik üreticilerinden profesyonel içerikler talep edebilirsiniz.

Örnekler Görün

Gastronomi Deneyim İçerikleri

Gastronomi dünyasının nabzını tutmak için blogunuzda güncel trendlere ve gerçek deneyimlere yer verebilirsiniz.

Örnekler Görün
GURU İÇERİK ÜRETİCİLERİ

Örnek İçerikler

İçerik Bulutu tarafından üretilen örnek içerikleri incelemek için iletişim bilgilerinizi paylaşın.Yeme-İçme Alanında
GURU İçerik Üreticileriyle Tanışın

İçeriklerinizi gastronomi profesyonellerine, uzman diyetisyenlere teslim edin, markanızın yeme-içme alanındaki uzmanlığını tescilleyin.

Kim Bu Guru İçerik Üreticileri
  • Rosetta
   Gastronom

  1981 yılında Ankara’da doğdu. Küçük yaşlardan beri yemek yapmayı en az yemek yemek kadar sevdiğini keşfetti. İngiltere'de grafik tasarım eğitimi aldığı sıralarda dünya mutfağı bilgisini arttırma fırsatı buldu. Yıllar içerisinde tutkusunu geliştirmek için profesyonel pişirme teknikleri, Uzak Doğu Mutfağı ve yiyecek - içecek uyumu eğitimleri aldı.

  • Cakyokus
   Şef

  İstanbul Teknik Üniversitesi’nde lisans eğitimini aldığı gıda mühendisliği ve İspanya'da yüksek lisans eğitimini aldığı pazarlama disiplinlerini birleştirerek çalıştığı markalara çok sayıda içerik üretti. Profesyonel kariyerinin yanı sıra ilgi duyduğu gastronomi konusunda daha derinlemesine bilgi sahibi olabilmek için 1 yıl Mutfak Sanatları Akademi'sinde profesyonel aşçılık üzerine eğitim aldı.

Şefler ve Gastronomlar

Mutfak profesyonellerinin ve yeme-içme içerikleri konusunda uzman içerik üreticilerinin ürettiği içeriklerle fark yaratın.

İçerik Üreticileri
  • Moriarty
   Diyetisyen

  Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezunum. Klinik beslenme, sporcu beslenmesi, anne ve çocuk beslenmesi, toplu beslenme sistemleri alanlarında mezuniyet sonrası eğitim programlarına katıldım. Yaklaşık 3 yıl klinikte beslenme ve diyet danışmanı olarak görev yaptıktan sonra halen kurum beslenmesi alanında çalışmakta ve yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim.

  • Nevergiveup
   Diyetisyen

  2000 senesinde Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve diyetetik Fakültesini bitirerek diyetisyen ünvanını aldı. Öğrencilik haytı boyunca International Nutrition and Dietetics Congress gibi önemli kongrelerde yer aldı. Halen İzmir Bayraklı İlçe sağlık Müdürlüğü Obezite biriminde çalışmalarını sürdürüyor.

Diyetisyenler

İçerik üretiminde deneyimli, uzman diyetisyenler tarafından üretilen sağlıklı beslenme içerikleriyle hedef kitlenizin güvenini kazanın.

İçerik Üreticileri

Size Nasıl Yardım Edebiliriz?

Profesyonel yemek tarifleri veren içerikler üretebilir misiniz?
Elbette! Dijital içerik üreticilerimiz arasında yeme-içme konusunda uzman pek çok içerik üreticisi var. Hatta özel reçeteler için GURU yazar seçeneğini tercih edebilir, içeriklerinizi profesyonel şef gastronom ya da diyetisyenlerin üretmesini sağlayabilirsiniz.
Beslenme ve diyet gibi hassas konularda içerik talep etmek istiyorum. Ancak okuyucumu yanlış yönlendirmek istemiyorum. İçeriklerin güvenilirliği konusunda nasıl emin olabilirim?
Beslenme ve diyet gibi sağlık ana temalı içeriklerin tümü GURU içerik üreticileri tarafından üretilir. Bu da bahsettiğiniz özelliklere sahip içeriklerin sadece diyetisyen, gıda mühendisi ve beslenme uzmanı gibi profesyoneller tarafından üretileceği anlamına gelir. Böylece bilgi kirliliğine yol açacak, okuyucuyu yanlış yönlendirecek içeriklerin üretilmesi engellenir.
İçerik üreten şefler ya da gastronomlar, gerçekten çalışan ve sektörü iyi tanıyan profiller mi?
GURU içerik üreticilerimizin tümü ilgili oldukları sektörde bir başarı elde etmiş, diplomaları, ödüller, sertifikaları olan profiller. Amatör ve sektöre hakim olmayan hiçbir profili GURU yazarlarımız arasına dahil etmiyoruz.
Dünya mutfağından haberler ve tarifler paylaşmak istiyoruz. Farklı dillerden çeviri yapabilir misiniz?
Evet! Çevirinin yanı sıra yerelleştirme hizmetimiz de bulunmakta.
Yeme-içme konusunda ne gibi içerik projelerinde yer aldınız? Klasik blog içeriklerinin yanı sıra farklı projelerde de yer aldınız mı?
Yeme-içme bizim en çok içerik ürettiğimiz kategorilerden biri. Klasik projelerin yanı sıra Yemek.com ve Diyetkolik.com için ürettiğimiz besin sözlükleri hem faydalı hem de uzun soluklu içerik projelerimiz arasında. Ayrıca sadece şeflere özel içerikler ürettiğimiz Unilever Food Solutions da en keyif aldığımız işler arasında yer alıyor.

Online İşletmeler İçin Trafiği ve Satışları Artıracak 150 Dijital Pazarlama Taktiği

Bu yolculuğa, bu kitabın içeriklerini oluşturan...

Daha Fazla Bilgi
BLOG

Bulunduğunuz Online Pazara Göre Sıralama Faktörleri

Google sıralama faktörleri, her geçen gün bir arama sorgusunun arkasındaki kullanıcının amacına bağlı olarak daha da ayırt edici...

BLOG

Röportaj: İçerik Pazarlaması Hakkında Tencerenin Dibini Tutturmayacak Önemli Püf Noktaları

Yemek.com Ürün Müdürü Batuhan Apaydın, içerik pazarlaması hakkında...

BLOG

İçerik Üretiminde Verimlilik İçin İçerik Takvimi Hazırlamak

Yemeksepeti’nin içerik projesi Yemek.com’un Ürün Müdürü Batuhan Apaydın tarafından yazılmıştır...

Başlamaya Hazır Mısın?

Profesyonel içerik ihtiyaçlarınıza yönelik online
ve pratik çözümlerle işinizi büyütün.

İÇERİK TALEBİ OLUŞTUR

Biz Sizi Arayalım!

İletişim bilgilerinizi bu form ile bize ulaştırın, uygun zamanınızı mail ile öğrenerek sizi arayalım.

Teşekkürler!

Form başarıyla gönderildi.

Hata!

Form gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.

Bültenimize Abone Olun

2500’den Fazla Kişinin Katıldığı Bültenimizle Her Perşembe İçerik Pazarlaması İpuçları, Uygulamaları ve Örneklerine Ulaşın!